Hakkımızda


by Kolsan

AHŞABI SANATA DÖNÜŞTÜREN HÜNERLİ ELLER…


45

Yıllık Deneyim
11

bin m2 fabrikaKolsan, 1973’ten bu yana mobilya sektörünün öncü ve güçlü oyuncularından biri olan Kolsan Koltuk’un grup şirketi olarak 2010 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana geçen zamanda markalaşma, projelendirme ve satış konularında yapmış olduğu çalışmalar, hareketli mobilya yanında bünyesine kattığı sabit ahşap imalatı, vermiş olduğu üstün kalitesi ve kapasitesiyle sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Beş yıldızlı oteller başta olmak üzere AVM, ofis, restoran, cafe, residance gibi birçok projede hareketli mobilya ve sabit ahşap üretimi uzman kadrolar tarafından hayata geçirilmektedir. Birçok büyük projeye ürettiği ürünler ile imzasını atan Kolsan, çok modern bir koltuktan altın varaklı klasik bir koltuğa, bahçe mobilyasından ofis mobilyalarına kadar tüm ürünler için müşterilerinin yanında çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Kolsan; konularında uzman yönetici kadrosu, mimari ve ARGE ekibiyle, 100’e yakın üretim kadrosu eşliğinde, 11.000m2’lik fabrikası, 2000m2’lik mağazasında tüm müşterilerine sektörün en iyi ürünlerini sunmaktadır. Üretim kapasitesi, tasarımları, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri Kolsan'ı özellikle 5 yıldızlı otellerin ilk tercih edilen markası haline getirmiştir. Yetkin teknik kadro ve teknoloji ile el emeğinin birleştirildiği üretim, projelere özel, sabit ve hareketli mobilyalar, proje sahiplerinin istekleri doğrultusunda hayata geçirilmektedir. Mimari ekip tarafından, farklı beğeni ve ihtiyaçlara en uygun şekilde tasarlanarak mekana özel çözüm anlayışı ile üretime paralel olarak hazırlanan ürünler, konumlandırıldıkları tüm mekanlara Kolsan imzasını atmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında 700’ün üstünde otelin mobilya tedariklerine katkıda bulunan, çalışanları ve sektörel çözüm ortakları ile her zaman “bir adım ileri” ilkesini benimseyen Kolsan, ilerleyen yıllarda da sadece ülkemizde değil, tüm dünyada bilinen, kaliteli, çeşitli, uzun süre kullanımlı, kullandıkça beğenilen bir dünya markası olma yolunda gelişmesine ve büyümesine devam edecek.

Haberler


12 Ekim 2019

Hürriyet Gazetesi (İş Dünyasında Kadın)

YTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Sonrasında İTÜ’de Yüksek Lisansımı tamamladım. İş hayatıma ilk olarak, ithal bir mobilya markasının temsilcisi firmada, proje satış görevlisi olarak başladım. Daha sonrasında mimarlığı satışla birlikte harmanlayarak kullanmaya karar verdim ve bu deneyim ikinci işimde beni yöneticiliğe taşıdı.
11 Ekim 2019

Karadağ’ın yıldızı, Kolsan’ı tercih etti

Yurt içi ve yurt dışındaki dünyaca ünlü oteller, AVM’ler, kafe ve restoranlar için özel mobilyalar üreten Kolsan, uzmanlığını Karadağ’a taşıdı. Kolsan’ın profesyonel üretim tesislerinde hayata geçirilen özgün tasarımlı ürünler, Luštica Körfezi içinde yer alan yedi otelden ilki olan TheChediLustica Bay Hotel’in tercihi oldu.
10 Ekim 2019

Bosna Hersek Swissotel’de bir Türk markasının damgası var

Otel, AVM, hastane, restoran, ofis, kafe ve mağazalar için hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Kolsan, 17 ülkede 30’dan fazla oteliyle hizmet veren Swissotel zincirinin İstanbul ve Ankara’daki otellerinden sonra Bosna Hersek’teki yeni otelinin de mobilya tedarikçisi oldu.

by Kolsan

Tanıtım filmi ile KOLSAN'ı keşfedin!